YDK Temmuz Ayı Olağan Toplantısı Yapıldı - Antu.com

 

YDK Temmuz Ayı Olağan Toplantısı Yapıldı
Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu (YDK) Temmuz Ayı Olağan toplantısı, Vefa Küçük başkanlığında, Başkanımız Ali Koç, Yöneticilerimiz ve Yüksek Divan Kurulu Üyelerimizin katılımıyla Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapıldı.

Sponsorlarımız stant açtı

Toplantıda sponsorlarımız tarafından kurulan stantlar divan kurulu üyelerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Stantlarda üyelerimize hediye paketleri takdim edilirken; kampanya duyuruları, tanıtımlar ve çeşitli konularda bilgilendirmeler yapıldı. Detaylar için tıklayınız.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başladı

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, kurucularımız, vefat eden yönetici, sporcu ve taraftarlarımız ile vatanımızın, demokrasimizin, milletimizin bekası için canlarını veren şehitlerimiz için yapılan saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşı`nın hep bir ağızdan okunmasıyla toplantı başladı.

YDK Başkanı Vefa Küçük: 3 Temmuz kumpası hem hukuki hem de manevi anlamda bitmedi

YDK açılış konuşmasını Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük yaptı. Kısa bir konuşma yapan Vefa Küçük sözlerine nisan ayından bugüne kadar Kulübümüzde ve ülkemizde olan bazı konulara temas ederek başladı. 3 Mayıs 2019’da Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde Kulübümüzün kuruluş yıl dönümünü ve aynı zamanda Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün de Kulübümüzü ziyaretinin yıldönümünü kutladığımızı, 16 Haziran’da da Mali Genel Kurulumuzu yaptığımızı hatırlatan Vefa Küçük, temmuz ayının Kulübümüz ve ülkemiz için önemine değindi. Vefa Küçük, “Temmuz ayı hem ülkemiz hem Kulübümüz için darbe teşebbüsleri ve kumpaslarla anılan bir ayır. Kulübümüz Temmuz ayının 3’ünde FETÖ kumpasına maruz kaldı. 15 Temmuz’da da ülkemiz, demokrasimiz ve parlementomuz FETÖ kumpasıyla, tehlikeyle karşı karşıya kaldı; Allah’ın yardımı, Fenerbahçelilerin birliği ve Türk milletinin bütünlüğü sayesinde bu acı olayları atlattık. Fakat Kulübümüz yönünden 3 Temmuz 2011 kumpas olayı hem hukuki hem de manevi anlamda bitmedi. Yönetimimiz bir önceki yönetimin titizlikle takip ettiği duruşmaları, hukuki süreçleri aynı ciddiyetle, titizlikle takip ediyorlar. Bu memnuniyet verici bir durum.” dedi. Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük daha sonra YDK gündemiyle ilgili bilgiler vererek konuşmasını tamamladı.

Başkanımız Ali Koç, FBÇKG Başkanı ve Yürütme Kurulu`na mazbatalarını takdim etti

Ardından Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Başkanı Ece Beyter ve 21 kişilik Yürütme Kurulu asil ve yedek üyelerine Başkanımız Ali Koç mazbatalarını takdim etti. Mazbata takdiminin ardından YDK Başkanımız Vefa Küçük tarafından kürsüye çağırılan FBÇGK Başkanı Ece Beyter, kısa bir konuşma yaptı.

FBÇGK Başkanı Ece Beyter: Çocukların ve gençlerin sportif becerilerini, hayal güçlerini ve sosyal duyarlılıklarını geliştirmeyi hedefliyoruz

Ece Beyter, “Sayın Yüksek Divan Kurulu Başkanım, Saygıdeğer Yüksek Divan Kurulu Üyeleri, Sayın Başkanım, Saygıdeğer Yönetim Kurulu Üyeleri ve Değerli Divan Kurulu Üyeleri hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

22 Haziran 2019’da gerçekleştirilmiş olan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü 3. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Yürütme Kurulu’m ve ben göreve seçildik.

Türkiye’nin en büyük spor kulübü olan şanlı kulübümüzde bu denli önemli bir görevde bulunmak bizim için gurur ve heyecan verici.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giden, kanları sarı lacivert akan Fenerbahçe Gençliği olarak en büyük hedefimiz hissettiğimiz bu tarif edilemez duyguları tüm Atatürk Gençliğine aşılamak ve Fenerbahçelilik değerlerini yeni nesillere aktarmaktır.

Türkiye’nin ilk Çocuk ve Gençlik Kulübü olan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’müz 0-12 yaşları arasındaki çocukların ve 13-17 yaşları arasındaki gençlerin sportif becerilerini, hayal güçlerini ve sosyal duyarlılıklarını Fenerbahçe Spor Kulübü çatısı altında geliştirmeyi hedeflemektedir. 

Bu sayede Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne aidiyeti tam, saygılı, aydın, entelektüel ve spor bilinci yüksek nesiller yetişmesine katkı sağlamayı amaç edinmektedir.

Bu yolda gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz, her zaman olduğu gibi ilklere imza atacağımız projelerimiz var. Tüm genç üyelerimizi de yeni oluşturduğumuz, yürütme kurulumuza bağlı olan komitelerimizde projelere katkı sağlamaya bekliyoruz.

Ve tabii ki Fenerbahçeli tüm çocuk ve gençlerimizi kulübümüze üye olmaya ve bizlerle birlikte tüm dünyaya Fenerbahçe’nin sporda olduğu gibi sosyal alanlarda da örnek ve takip edilen olduğunu göstermeye davet ediyorum.

Siz değerli üyelerimizin de bu yolda atacağımız her adımda yanımızda olacağına ve desteklerinizle Fenerbahçe Gençliği’ni ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nü hep birlikte yücelteceğimize inancımız sonsuz.

Bugün Yüksek Divan Kurulu Toplantı’sında bana bu konuşmayı yapma fırsatını veren Sayın Yüksek Divan Kurulu Başkanı’m Vefa Küçük’e, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Başkanlığı’na seçilerek kulübümüze hizmet etme şerefini verdikleri için Sayın Başkan’ım Ali Koç ve Saygıdeğer Yönetim Kurulu Üye’lerime ve siz Değerli Divan Kurulu Üyeleri’mize şahsım, Yürütme Kurulu’m ve tüm Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Üyeleri adına teşekkür ederim.” dedi.

Gençler Türkiye Kupası şampiyonu kürekçilerimiz alkışlandı

Kürekte Gençler Türkiye Kupası şampiyonu olan Genç Erkek ve Genç Kız kürek takımlarımız Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş tarafından tek tek tebrik edildi ve toplu fotoğraf çektirildi. Kürekçilerimiz Yüksek Divan Kurulu Üyelerimiz tarafından da alkışlandı.

Plaketler takdim edildi

Geçtiğimiz aylarda vefat eden üyelerimizin isimleri tek tek okunurken, Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu üyesi olmaya hak kazanan 112 kongre üyesi de tebrik edildi.  Ardından 40-50-60 ve 70. yılını dolduran üyelerimize Başkanımız tarafından plaketleri takdim edildi. 2 ay önce vefat eden eski başkanlarımızdan Metin Aşık’ın plaketini, oğlu Murat Aşık aldı.

Kıdemli Yüksek Divan Kurulu üyelerimize bizzat Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından evlerine ve iş yerlerine gidilerek verilen yeni sezon formalarımızın takdimiyle ilgili video oynatıldı. Videonun ardından forma takdim edilen YDK üyelerimiz sahneye çağırıldı ve Başkanımız Ali Koç tarafından tebrik edildi. Ayrıca Başkanımız Ali Koç YDK üyelerimizle bir de selfie çekti. 

Yeni sezon formasını Başkan Yardımcımız Burhan Karaçam’dan alan ancak YDK Temmuz Ayı Olağan Toplantısı’na katılamayan Recep Yüksel Yenigün, Başkanımıza hitaben gönderdiği teşekkür mektubu YDK Başkanımız Vefa Küçük okudu.

YK Faaliyet Raporu okundu

Daha sonra Yönetim Kurulu Faaliyet raporu okunmasına geçildi. Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becan, başlıklar halinde son 3 aylık dönemde Kulübümüzde hangi gelişmelerin yaşandığını, yapılan planlamaları ve düzenlemeleri aktardı. Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becan`ın konuşması için tıklayınız.

Denetim kurulu raporu okundu

Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunmasının ardından gündemdeki denetim kurulu raporunun (DKR) okunması maddesine geçildi. Raporu, Denetim Kurulu Üyesi Musa Erdemir tarafından okudu.

DKR hakkında bilgi verilmesinin ardından YDK üyelerin düşünce, görüş ve önerilerini içeren konuşmalarının sonrasında toplantı, Başkanımız Ali Koç’un konuşmasıyla noktalandı.


27.07.2019

Haber Ara

Bursaspor 2-1 Fenerbahçe (Hazırlık Maçı)
Takımımız, milli maç arasında Bursaspor ile ülkemiz ve dünya çocuklarına farkındalık yaratmak adına karşı karş ...

Türkiye 1-0 Andorra
2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri`nde mücadele eden A Milli Takımımız, H Grubu`ndaki 5. maçında An ...

Başkanımızın FB Dergisi Eylül Sayısındaki Başyazısı
Başkanımız Ali Koç`un, Fenerbahçe Spor Kulübü`nün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi`nin 199 numaral ...

İdman Notları
Fenerbahçemiz, hazırlıklarını Can Bartu Tesislerimizde yaptığı idmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Ersun ...

Fenerbahçe Beko Kombine Genel Satışı Başladı
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’nın 2019-2020 sezonunda Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oy ...

İdman Notları
Fenerbahçemiz, deplasmanda Alanyaspor ile oynayacağı lig ma��ının hazırlıklarını Can Bartu Tesislerimizde bugün ...

İdman Notları
Fenerbahçemiz, deplasmanda Alanyaspor ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Te ...

Bursaspor ile Hazırlık Maçı Oynayacağız
Fenerbahçemiz, TFF 1. Lig ekibi Bursaspor ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. 8 Eylül Pazar günü Burs ...

Allahyar Sayyadmanes Hakkında Bilgilendirme
Futbolcumuz Allahyar Sayyadmanesh 1. Lig ekiplerinden İstanbulspor’a 1 yıllığına kiralanmıştır. Oyuncumuza ...

"Kendimi Mutlu ve Motive Hissediyorum"
Yeni transferimiz Brezilyalı yıldız futbolcu Luiz Gustavo Dias, kendisini çok mutlu ve motive hissettiğini bel ...

Yeni Görevinde Başarılar Volkan Demirel
Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demir ...

Gustavo Fenerbahçemizde
Kulübümüz, Marsilya’dan Luiz Gustavo Dias ile 4 yıllığına anlaşmaya varmıştır. Oyuncumuz Gustavo’ya çubuklu ...

"Daha İyi Olacağız"
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Trabzonspor maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İlk o ...

"Çok Gol Kaçırdık"
Trabzonspor karşısında takımımızın golünü kaydeden Garry Rodrigues, yakaladıkları fırsatları golle değerlendir ...

"Herkes Üzgün"
Kalecimiz Altay Bayındır, herkesin beraberlikten dolayı üzgün olduğunu ancak daha çok çalışarak şampiyonluk yo ...

Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor
Fenerbahçemiz, Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun üçüncü hafta maçında karşılaştığı Trabzonspor ile 1-1 berabere ...

İlk Onbirimiz
Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun üçüncü haftasında bu akşam saat 21.45’te Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Sarac ...

Fenerbahçe - Trabzonspor
Fenerbahçemiz, Süper Lig`in 3. haftasında yarın Trabzonspor`u ağırlayacak. Saat 21.45`te başlayacak mücadeleyi ...

Takımımız Kampa Girdi
Fenerbahçemiz, Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde gerçekleştirdiği idmanla tama ...

Mevlüt Erdinç Fenerbahçemizde
Kulübümüz, milli oyuncu Mevlüt Erdinç ile 2 yıllık anlaşma sağladı.  Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraco ...
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.10.11.12....1289


antu com ios app


Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com