Tesislerimiz

Şükrü Saracoğlu Stadı
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 50.530 kapasitesiyle Türkiye'nin en modern futbol stadyumudur.
 
  Samandıra
Samandıra Tesislerimiz, profesyonel futbol takımımızın çalışmalarını sürdürdüğü tesisimizdir. Bu tesislerde çim antrenman sahası, kondisyon merkezi, kamp merkezi, dinlenme salonu, toplantı salonu bulunmaktadır.
Dereağzı
Dereağzı Tesislerimiz'de, Futbol Altyapı, Basketbol, Boks, Voleybol, Atletizm ve Kürek branşlarımız çalışmalarını sürdürmektedirler.
 
  Merkez Bina
24 Nisan 1996'da yenilendi. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yönetim binasıdır. Bina, Fenerbahçe Burnu'nda, Sosyal Tesislerimiz'in yanında yer almaktadır. Binada kupalarımızın yer aldığı bir müze de yer almaktadır.
Kapalı Havuz
Eski yöneticilerimizde Sayın Vefa Küçük tarafından yaptırıldı. 16 Temmuz 1997 yılında hizmete açıldı. Daha sonra üzt kısmı kapatılarak kapalı hale getirildi. Yüzme takımımız ve yüzme okullarımız bu tesiste çalışmaktadır.
 
  Sosyal Tesisleri
Eski başkanlarımızdan Sayın Faruk Ilgaz'ın ismi verilmiş olan Sosyal Tesislerimiz 15.05.1969 yılında açıldı. Mevcut yönetim tarafından restorasyona alındı. Binanın inşaatındaki sorunlar nedeniyle yeni bir inşaat projesi yapıldı.
Fikirtepe Tesisleri
Yumurtacı Abdi Bey Caddesi'nde yer alan Fikirtepe Tesisleri futbol okullarımız ile minik ve yıldız takımlarımızın çalışmalarını sürdürdükleri tesislerimizdir.
 
  Fenerbahçe Koleji
 


antu com ios app


Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2022 Antu.com