OMGBMAGYGAVPUANOP
1Demir Grup Sivasspor 4310936102,50
2Beşiktaş A.Ş. 422072582,00
3Yeni Malatyaspor 4211115671,75
4Fenerbahçe 421183571,75
5Alanyaspor 321083572,33
6Trabzonspor A.Ş. 321084472,33
7Göztepe 421151471,75
8Gazişehir Gaziantep 421196371,75
9Konyaspor 312043151,67
10Galatasaray A.Ş. 312021151,67
11Medipol Başakşehir 311173441,33
12Antalyaspor 311154141,33
13Kasımpaşa A.Ş. 411256-141,00
14Çaykur Rizespor 411245-141,00
15MKE Ankaragücü 311136-341,33
16Yukatel Denizlispor 310222031,00
17Gençlerbirliği 402224-220,50
18İstikbal Mob. Kayserispor 301235-210,33
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


04.10.2019 20:30Süper Lig 7. HaftaFenerbahçeAntalyaspor0 - 1
28.09.2019 20:00Süper Lig 6. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
21.09.2019 20:00Süper Lig 5. HaftaFenerbahçeMKE Ankaragücü2 - 1
16.09.2019 20:00Süper Lig 4. HaftaAlanyasporFenerbahçe3 - 1
01.09.2019 21:45Süper Lig 3. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
24.08.2019 21:45Süper Lig 2. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe1 - 2
19.08.2019 20:00Süper Lig 1. HaftaFenerbahçeGazişehir Gaziantep5 - 0
26.05.2019 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAntalyaspor3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com