OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fatih Karagümrük 53201239112,20
2Aytemiz Alanyaspor 431011110102,50
3Malatyaspor 4310624102,50
4Gazişehir Gaziantep 422074382,00
5Hatayspor 422063382,00
6Kasımpaşa A.Ş. 422052382,00
7Galatasaray A.Ş. 522164281,60
8Göztepe 4211127571,75
9Konyaspor 421185371,75
10Medipol Başakşehir 421174371,75
11Çaykur Rizespor 421186271,75
12Fenerbahçe 421154171,75
13Beşiktaş A.Ş. 421154171,75
14Fraport-TAV Antalyaspor 521255071,40
15Trabzonspor A.Ş. 5203810-261,20
16Hes Kablo Kayserispor 410337-430,75
17B.B. Erzurumspor 402235-220,50
18Yukatel Denizlispor 402224-220,50
19Gençlerbirliği 402238-520,50
20MKE Ankaragücü 301235-210,33
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.11.2020 16:00Süper Lig 9. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 5
07.11.2020 19:00Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeKonyaspor0 - 2
02.11.2020 20:00Süper Lig 7. HaftaFraport-TAV AntalyasporFenerbahçe1 - 2
25.10.2020 19:00Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.3 - 1
18.10.2020 19:00Süper Lig 5. HaftaGöztepeFenerbahçe2 - 3
03.10.2020 19:00Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeFatih Karagümrük2 - 1
27.09.2020 19:00Süper Lig 3. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
21.09.2020 20:00Süper Lig 2. HaftaFenerbahçeHatayspor0 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2020 Antu.com