OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 11740311021252,27
2Trabzonspor A.Ş. 12723251411231,92
3Medipol Başakşehir 1063116511212,10
4Malatyaspor 11632211110211,91
5Beşiktaş A.Ş. 1062219118202,00
6Sivasspor 115511587201,82
7Göztepe 1061314104191,90
8Atiker Konyaspor 1053216106181,80
9Alanyaspor 115331376181,64
10Kasımpaşa A.Ş. 1260623194181,50
11Kayserispor 1153311110181,64
12Fenerbahçe 1145217143171,55
13Bursaspor 12363910-1151,25
14Akhisarspor 123541416-2141,17
15Erzurumspor 124261316-3141,17
16Antalyaspor 113441217-5131,18
17MKE Ankaragücü 114161217-5131,18
18Çaykur Rizespor 1026214113121,20
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


16.02.2019 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor0 - 0
12.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurFenerbahçeZenit1 - 0
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0
01.02.2019 20:30Süper Lig 20. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 0
28.01.2019 20:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 2
24.01.2019 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurFenerbahçeÜmraniyespor0 - 1
21.01.2019 20:00Süper Lig 18. HaftaBursasporFenerbahçe1 - 1
17.01.2019 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurÜmraniyesporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com