OMGBMAGYGAVPUANOP
1Trabzonspor A.Ş. 852118711172,13
2Galatasaray A.Ş. 844018711162,00
3Medipol Başakşehir 75111239162,29
4Kasımpaşa A.Ş. 850317107151,88
5Beşiktaş A.Ş. 75021486152,14
6Göztepe 75021174152,14
7Malatyaspor 74211468142,00
8Alanyaspor 8413954131,63
9Sivasspor 8341862131,63
10Akhisarspor 833213103121,50
11Bursaspor 8332761121,50
12Atiker Konyaspor 73221073111,57
13Antalyaspor 732210100111,57
14MKE Ankaragücü 8314912-3101,25
15Erzurumspor 8314710-3101,25
16Fenerbahçe 72321010091,29
17Kayserispor 722369-381,14
18Çaykur Rizespor 714298171,00
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


09.12.2018 19:00Süper Lig 15. HaftaAkhisarsporFenerbahçe3 - 0
06.12.2018 20:30Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme TuruFenerbahçeGiresunspor1 - 0
03.12.2018 20:00Süper Lig 14. HaftaFenerbahçeKasımpaşa A.Ş.2 - 2
29.11.2018 20:55UEFA Avrupa Ligi D GrubuFenerbahçeDinamo Zagreb0 - 0
25.11.2018 19:00Süper Lig 13. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe2 - 1
11.11.2018 18:00Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeAlanyaspor2 - 0
08.11.2018 18:50UEFA Avrupa Ligi D GrubuFenerbahçeAnderlecht2 - 0
02.11.2018 21:00Süper Lig 11. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe2 - 2




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com