OMGBMAGYGAVPUANOP
1Konyaspor 421163371,75
2Alanyaspor 421155071,75
3Medipol Başakşehir 421156-171,75
4Antalyaspor 421145-171,75
5Trabzonspor A.Ş. 412155051,25
6Galatasaray A.Ş. 412145-151,25
7Yukatel Denizlispor 412146-251,25
8Fenerbahçe 311134-141,33
9MKE Ankaragücü 411235-241,00
10Gazişehir Gaziantep 311137-441,33
11Çaykur Rizespor 311126-441,33
12Yeni Malatyaspor 310255031,00
13Kasımpaşa A.Ş. 310225-331,00
14Demir Grup Sivasspor 302134-120,67
15Göztepe 302114-320,67
16İstikbal Mob. Kayserispor 402249-520,50
17Gençlerbirliği 301248-410,33
18Beşiktaş A.Ş. 3003310-700,00
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


04.10.2019 20:30Süper Lig 7. HaftaFenerbahçeAntalyaspor0 - 1
28.09.2019 20:00Süper Lig 6. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
21.09.2019 20:00Süper Lig 5. HaftaFenerbahçeMKE Ankaragücü2 - 1
16.09.2019 20:00Süper Lig 4. HaftaAlanyasporFenerbahçe3 - 1
01.09.2019 21:45Süper Lig 3. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
24.08.2019 21:45Süper Lig 2. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe1 - 2
19.08.2019 20:00Süper Lig 1. HaftaFenerbahçeGazişehir Gaziantep5 - 0
26.05.2019 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAntalyaspor3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com