OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 8521835172,13
2Antalyaspor 8503910-1151,88
3Kasımpaşa A.Ş. 732214140111,57
4Malatyaspor 8323990111,38
5Beşiktaş A.Ş. 82421192101,25
6MKE Ankaragücü 7313871101,43
7Atiker Konyaspor 82421011-1101,25
8Galatasaray A.Ş. 7304811-391,29
9Sivasspor 72231013-381,14
10Trabzonspor A.Ş. 7223812-481,14
11Bursaspor 7142910-171,00
12Kayserispor 8215715-870,88
13Fenerbahçe 8125412-850,63
14Erzurumspor 704369-340,57
15Çaykur Rizespor 8044815-740,50
16Akhisarspor 7115615-940,57
17Göztepe 8107412-830,38
18Alanyaspor 7106215-1330,43
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


09.12.2018 19:00Süper Lig 15. HaftaAkhisarsporFenerbahçe3 - 0
06.12.2018 20:30Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme TuruFenerbahçeGiresunspor1 - 0
03.12.2018 20:00Süper Lig 14. HaftaFenerbahçeKasımpaşa A.Ş.2 - 2
29.11.2018 20:55UEFA Avrupa Ligi D GrubuFenerbahçeDinamo Zagreb0 - 0
25.11.2018 19:00Süper Lig 13. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe2 - 1
11.11.2018 18:00Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeAlanyaspor2 - 0
08.11.2018 18:50UEFA Avrupa Ligi D GrubuFenerbahçeAnderlecht2 - 0
02.11.2018 21:00Süper Lig 11. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe2 - 2




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com