OMGBMAGYGAVPUANOP
1Trabzonspor A.Ş. 95311688182,00
2Göztepe 1253415132181,50
3Medipol Başakşehir 1044212111161,60
4Yukatel Denizlispor 1144313130161,45
5Galatasaray A.Ş. 104331495151,50
6Aytemiz Alanyaspor 1043314113151,50
7Demir Grup Sivasspor 1143420191151,36
8Fenerbahçe 124351416-2151,25
9Malatyaspor 123451819-1131,08
10Beşiktaş A.Ş. 114161320-7131,18
11Konyaspor 113351116-5121,09
12Antalyaspor 113351017-7121,09
13Gazişehir Gaziantep 103341120-9121,20
14Gençlerbirliği 113261824-6111,00
15Kasımpaşa A.Ş. 123271527-12110,92
16MKE Ankaragücü 112451019-9100,91
17Çaykur Rizespor 10226719-1280,80
18Hes Kablo Kayserispor 121291137-2650,42
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


15.02.2020 20:00Süper Lig 22. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe2 - 1
08.02.2020 20:00Süper Lig 21. HaftaFenerbahçeAytemiz Alanyaspor1 - 1
01.02.2020 19:00Süper Lig 20. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe2 - 1
25.01.2020 20:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 0
18.01.2020 20:00Süper Lig 18. HaftaGazişehir GaziantepFenerbahçe0 - 2
29.12.2019 19:00Süper Lig 17. HaftaÇaykur RizesporFenerbahçe1 - 2
22.12.2019 19:00Süper Lig 16. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.3 - 1
15.12.2019 16:30Süper Lig 15. HaftaDemir Grup SivassporFenerbahçe3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2020 Antu.com