OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 54101257132,60
2Aytemiz Alanyaspor 4310725102,50
3Galatasaray A.Ş. 430163392,25
4Demir Grup Sivasspor 422074382,00
5Gazişehir Gaziantep 513167-161,20
6Beşiktaş A.Ş. 4202810-261,50
7Medipol Başakşehir 520368-261,20
8B.B. Erzurumspor 420268-261,50
9Konyaspor 412121151,25
10Çaykur Rizespor 412144051,25
11Göztepe 404022041,00
12Kasımpaşa A.Ş. 511368-240,80
13Hes Kablo Kayserispor 411224-241,00
14Hatayspor 311116-541,33
15Trabzonspor A.Ş. 403135-230,75
16Gençlerbirliği 410336-330,75
17Yukatel Denizlispor 410339-630,75
18Fatih Karagümrük 402258-320,50
19Fraport-TAV Antalyaspor 402249-520,50
20MKE Ankaragücü 401349-510,25
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.11.2020 16:00Süper Lig 9. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 5
07.11.2020 19:00Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeKonyaspor0 - 2
02.11.2020 20:00Süper Lig 7. HaftaFraport-TAV AntalyasporFenerbahçe1 - 2
25.10.2020 19:00Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.3 - 1
18.10.2020 19:00Süper Lig 5. HaftaGöztepeFenerbahçe2 - 3
03.10.2020 19:00Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeFatih Karagümrük2 - 1
27.09.2020 19:00Süper Lig 3. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
21.09.2020 20:00Süper Lig 2. HaftaFenerbahçeHatayspor0 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2020 Antu.com